Proponowane składy sędziowskie

 

Sobota , 11 Maj 2024 , Krosno, Krajowa Wystawa Psów Rasowych )

National Dog Show (CAC)  Krosno 11 May 2024 (Saturday)

Proponowany skład sędziowski dla poszczególnych grup FCI ( patrz poniżej )*

Zgłaszanie psów na wystawy odbywa się jedynie przez system www.net.pl

The proposal of judging list ( see below)*

The entry form and entry dogs will be only via net`s system : www.net.pl

 

* ( lista sędziów może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatorów)

*The final list of the judges could be different from some unexpected reasons)

 

GRUPA FCI

 

 Number of FCI Group Schedule of breeds

Zaproszony Sędzia

Judge

Gr 1 owczarki niemieckie

FCI 1 s/German Shepherd D.

 Chmiel Bogusław (PL)

Gr 1 owczarki i inne psy pasterskie

 FCI 1

Chmiel Bogusław (PL)

Skorek Dariusz (PL)

Gr 2 pinczery ,sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła

FCI 2

Pereguda Kateryna (UK)

Soleckyj Szpunar Viva Maria (PL)

Gr 3 Teriery

FCI 3

Szovenyiova Zuzana (SK)

Tesics Gyorgy (H)

Gr 4 Jamniki

FCI 4

Olejnik Mirosław (PL)

Gr 5 Szpice i psy w typie pierwotnym

FCI 5

Wołowiec Katarzyna (PL

Wacławik Ryszard(PL)

Gr 6 Psy gończe i rasy pokrewne

FCI 6

Abłamowicz Stanisław (PL)

Gr 7  Wyżły

FCI 7

Abłamowicz Stanisław (PL)

Gr 8 Aportery, płochacze i psy dowodne

FCI 8

Pulikowska Klimonda Anna (PL)

Gr 9 Psy ozdobne i do towarzystwa

FCI 9

Rogowska Sylwia (PL)

Kuriata Okarmus Monika (PL)

Gr 10 Charty

FCI 10

 Olejnik Mirosław (PL)

Rasy Nieuznane przez FCI

breeds not officially recognized by the FCI

Pulikowska Klimonda Anna(PL)

 

 

12 maja 2024r (niedziela) Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Krośnie 

Krosno  12 May 2024 (Sunday), National Dog Show (CAC)

Proponowany skład sędziowski dla poszczególnych grup FCI ( patrz poniżej )*

Zgłaszanie psów na wystawy odbywa się jedynie przez system www.net.pl

The proposal of judging list ( see below)*

The entry form and entry dogs will be only via net`s system : www.net.pl

* ( lista sędziów może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatorów)

*The final list of the judges could be different from some unexpected reasons)

 

GRUPA FCI

 

 Number of FCI Group Schedule of breeds

Zaproszony Sędzia

Judge

Gr 1 owczarki niemieckie

FCI 1 s/German Sheperd D.

 Abłamowicz Stanisław (PL)

Gr 1 owczarki i inne psy pasterskie

 FCI 1

Abłamowicz Stanisław (PL)

Hartabus Łukasz (PL)

Gr 2 pinczery ,sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła

FCI 2

Skorek Dariusz (PL)

Chmiel Bogusław (PL)

Gr 3 Teriery

FCI 3

Szovenyiova Zuzana (SK)

Soleckyj Szpunar Viva Maria (PL)

Gr 4 Jamniki

FCI 4

Pereguda Kateryna (UK)

Gr 5 Szpice i psy w typie pierwotnym

FCI 5

Cetnarowicz Anna (PL)

Olejnik Mirosław (PL)

Gr 6 Psy gończe i rasy pokrewne

FCI 6

Pereguda Kateryna (UK

Gr 7  Wyżły

FCI 7

Tesics Gyorgy (H)

Gr 8 Aportery, płochacze i psy dowodne

FCI 8

Kuriata Okarmus Monika (PL)

Gr 9 Psy ozdobne i do towarzystwa

FCI 9

Pulikowska Klimonda Anna (PL)

Cholewa Liliana (PL)

Gr 10 Charty

FCI 10

 Wacławik Ryszard (PL)

Rasy Nieuznane przez FCI

breeds not officially recognized by the FCI

Kuriata Okarmus Monika (PL)